Elektros darbai, signalizacijos sistemos, įkainiai

PRIEŠGAISRINĖS SISTEMOS

Kalbant apie pramoninės ir administracinės paskirties objektus, priešgaisrinės sistemos yra trijų tipų. Jų parinkimas yra griežtai reglamentuojamas gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemų projektavimo ir įrengimo taisyklėse. Pirmiausia objekte turi būti padarytas gaisrinės saugos projektas. Projekte yra numatoma, kokios yra galimybės gesinti pastatą, ar jis yra arti kitų pastatų, kokia jo paskirtis, kokie privažiavimo keliai ir kt. Taip pat jame yra nurodyta, kurio tipo priešgaisrinė signalizacija yra reikalinga.


Individualiame name projektas priešgaisrinei sistemai nėra reikalingas, nes jos nereikia priduoti ugniagesiams gelbėtojams. Tačiau, nepaisant to, gaisro signalizacija vis tiek turi atitikti visus reikalavimus ir visada rekomenduojame ją turėti. Padėti išsirinkti optimaliausią variantą Jums visada padės specialistai, kurie parinks įrangą atsižvelgdami į vartotojų poreikius ir gyvenimo įpročius, taip pat įrangą sumontuos.

2018 metais sugriežtėjo priešgaisrinės apsaugos reikalavimai ir gaisrinė signalizacija yra privaloma. Detektoriai yra privalomi patalpose, kuriose būna arba miega žmonės. Jie neprivalomi buitinėse patalpose, sanmazguose, tualetuose. Esant galimybei, geriau rinktis laidinius gaisrinius daviklius, kurie yra prijungiami prie bendros namo signalizacijos sistemos. Tačiau yra galimybė montuoti ir lokalius belaidžius daviklius, kurie yra su elementais.