Elektros darbai, signalizacijos sistemos, įkainiai

ELEKTROS INSTALIACIJA NAME

Kai įrengiama elektros instaliacija name, pradedame nuo namo elektros instaliacijos projekto. Elektros projektas – tai nėra vien tik jungiklių, šviestuvų ir rozečių išdėstymas patalpose. Kadangi bendrastatybiniame projekte yra numatomas statomo namo tipas, elektrinės dalies projektuotojas privalo parinkti kabelių tipą, kabelinių trasų tiesimo būdą, šviestuvų tipus ir t. t. Skirtingo tipo namuose skiriasi reikalavimai. Pavyzdžiui, elektros instaliacija mediniame name turi būti įrengta naudojant nedegius kabelius, po tinku klojami plokšti YDYp tipo kabeliai, o gipskartonio sienose apvalūs NYM-j tipo kabeliai apsaugoti gofra. Elektros instaliacija karkasiniame name irgi turi savų niuansų. Visus šiuos reikalavimus privalo žinoti projektuotojai ir darbus vykdantys elektrikai.


Kodėl akcentuojame būtent šiuos dalykus? Iš patirties žinome, kad elektros instaliacijos kaina namui priklauso tiek nuo kokybiško projekto, tiek nuo darbus atliekančių meistrų kvalifikacijos. Gerai išmanantis savo darbą ir žinantis reikalavimus meistras padės Jums sutaupyti, tuo pačiu nepakenkdamas kokybei ir elektros instaliacijos name kaina tikrai bus racionali.

Svarbu paminėti dar kelis aspektus. Kartu su namo elektros instaliacija dažniausiai kartu montuojamos ir kitos inžinerinės sistemos. Paprastai įrengiamos namų apsaugos sistemos, priešgaisrinė signalizacija, namų apsaugos kameros, kompiuterinis tinklas. Namų apsaugos sistemos kainos paskutiniais metais nėra didelės, todėl namų signalizacija įrengiama praktiškai visuose pastatuose. Namų apsauga nuo įsilaužimo ir gaisro yra ne mažiau svarbu negu elektros instaliacija, todėl namo signalizacijos montavimas privalo būti atliktas labai atsakingai. Namų signalizacijos kaina neturėtų būti prioritetu prieš darbų kokybę, nes turto apsauga ir žmonių apsauga nuo gaisro dažniausiai sunkiai pamatuojamas dalykas.


Jei Jums reikalinga elektros instaliacija name, maloniai kviečiame kreiptis į mus. Mes pasirūpinsime medžiagomis, darbus atliks šios srities specialistai, o Jūs galėsite būti ramūs dėl savo, savo šeimos bei turto saugumo.