Elektros darbai, signalizacijos sistemos, įkainiai

APSAUGOS SISTEMOS

Apsaugos sistema namams – tai skirtingų apsaugos elementų visuma. Tai ir apsaugos signalizacija, ir apsaugos kameros, ir priešgaisrinė apsauga, ir daugybė kitų. Visų jų paskirtis yra viena – apsaugoti Jūsų turtą, o kai kuriais atvejais – ir sveikatą. Apie apsaugos sistemos sudedamąsias dalis, funkcijas ir kitus aspektus, taip pat vartotojų poreikius bei gyvenimo įpročius reikia pagalvoti dar pirmajame statybų etape, kai yra vedžiojama visa elektros instaliacija. Tačiau tai nereiškia, kad vėliau negalima namų apsaugoti. Vėliau galima rinktis bevieles apsaugos vaizdo kameras, bevielę signalizaciją ir pan., tačiau tokia įranga yra brangesnė, jos aptarnavimas yra sudėtingesnis.


Visada patariame rinktis patikimų gamintojų įrangą ir apsaugos sistemų montavimo darbus patikėti atestuotiems šios srities specialistams, kurie užtikrins saugumą Jūsų namams. Siūlome kelias patikimas namų apsaugos sistemas, padėsiančias apsaugoti Jūsų turtą.


Patalpų signalizacijos sistema Paradox – bevielė patalpų signalizacijos sistema, kurią sudaro centralė, judesio daviklis ir pultelis. Paradox apsaugos sistema yra sukurta efektyviam darbui su tradiciniais telefonijos tinklais. Vartotojai, jungiantys Paradox apsaugos sistemą prie netradicinių telefonijos tinklų, tokių kaip VoIP ("Voice Over Internet Protocol"), kurios balsinį signalą konvertuoja į skaitmeninį ir perduoda internetu, turėtų žinoti, kad sistema gali veikti ne taip efektyviai kaip per tradicines telefonų linijas.

Patalpų signalizacijos sistema Satel – signalizacijos centralė skirta saugoti mažiems ir vidutinio dydžio objektams bei gali pasiūlyti įvairiapusį funkcionalumą apsaugos srityje. Įrenginys išsiskiria laidinio ir belaidžio išplėtimo galimybe bei pažangiomis komunikacinėmis funkcijomis, kurias užtikrina GSM/GPRS ir TCP/IP komunikatoriai. Valdoma nuotoliniu būdu – telefonu ar valdymo pulteliu. Galima rinktis iš įvairiausių modelių.


Patalpų signalizacijos sistema INIM - vaizdo stebėjimo sistemos, gaisro signalizacija, apsauginė patalpų signalizacija, centralės. Valdoma išmaniuoju telefonu ar valdymo pulteliais.

Tikriausiai ne paslaptis, kad apsaugos priemonių dažniausiai imamės jau po apiplėšimo ar kitokio turto suniokojimo, nes iki tol manome, kad taip nenutiks. Remiantis statistiniais duomenimis, įsilaužimų į namus skaičius stipriai išauga būtent vasarą. Tad norėdami ramiai pailsėti ir išvengti nepageidaujamų nemalonumų, būtinai pasirūpinkite patikima namų apsauga.


Svarbiausia netikėkite mitu, kad apsaugos sistemos yra brangios ir prieinamos ne kiekvienam. Tobulėjant technologijoms, įvairiausių apsaugos sistemų rinkoje atsiranda vis daugiau ir žemesnėmis kainomis, todėl asmeninis turtas vis dažniau saugomas patikimomis bei profesionaliomis priemonėmis. Net ir nebūdami namuose galite stebėti, kaip auklė elgiasi su Jūsų vaiku, kaip dirba meistrai, ar kokias išdaigas krečia Jūsų augintinis. Tad nedvejokite ir pasirūpinkite namų saugumu.


Iš esmės, apsaugos sistemos dalimis yra ne tik profesionaliai atliekamos saugos tarnybos paslaugos, bet ir būsto draudimas bei geri santykiai su kaimynais, o visa tai kartu, padės Jums gyventi saugiuose namuose.

Diegiame šias apsaugos sistemas: