Elektros darbai, signalizacijos sistemos, įkainiai

ELEKTROS INSTALIACIJA GAMYBINĖSE PATALPOSE

Gamybos įmonėms elektros instaliacija parenkama atsižvelgiant į pasirinktas technologijas, gaminamos produkcijos specifiką bei visiems šiems darbams reikalingą įrangą. Gamybinės įrangos eksploatacijos laikotarpis turėtų būti ne trumpesnis nei 10-15 metų. Dėl šios priežasties elektros instaliacija turi būti atlikta kokybiškai bei patikimai, kad ateityje, jau vykstant gamybos procesui, neįvyktų nenumatytų gedimų ar trukdžių, stabdančių veiklą ir didinančių naudojamus kaštus.

Taip pat ne mažiau svarbus aspektas yra gamybinių patalpų apšvietimas. Brangstant energijai, žaliavoms ir darbo jėgai, išlikti konkurencingam rinkoje, padeda taupymas ten, kur nenukenčia gaminamos produkcijos ar teikiamų paslaugų kokybė. Apšvietimas yra viena iš sričių, kur galima ženkliai sutaupyti. Priklausomai nuo naudojamų šviestuvų tipo gali būti sutaupoma iki 80% visos sunaudojamos elektros energijos.


Atsižvelgiant į šiuos kriterijus, elektros instaliacijos sprendimus reikėtų patikėti specialistams, puikiai išmanantiems savo darbą ir žinantiems net menkiausius, su elektra susijusius niuansus.