Elektros darbai, signalizacijos sistemos, įkainiai

ELEKTROS TIEKIMO SUTRIKIMŲ ŠALINIMAS

Nesvarbu, Jums elektros instaliaciją montavo atestuoti specialistai ar pažįstamas draugas, dirbantis mažais įkainiais, elektros tiekimas gali anksčiau ar vėliau sutrikti. Tačiau garantuojame, kad skirsis sutrikimų mastai, kiekiai ir sudėtingumas. Nepatyrusio „specialisto“ elektros instaliacija ges dažniau, greičiau ir gedimai bus sudėtingesni.


Jei elektros instaliacija buvo įrengta teisingai ir atsižvelgiant į visas „Elektros įrenginių įrengimo taisykles“, tai dažniausi elektros tiekimo sutrikimai atsiranda dėl sugedusių automatų arba saugiklių, dėl instaliacijos gedimų. Didžiausias ir dažniausias instaliacijos gedimas yra sujungimų sudegimas dėl blogų kontaktų.

Labai svarbu parinkti tinkamus apsauginius aparatus, nes jeigu yra pastatomas didesnio galingumo automatas nei galima statyti, tokiu atveju sudega laidai. Žmonės dažnai virtuvėje vienu metu sujungia daug elektros prietaisų ir automatai neatlaiko, ypač jei tai yra sena buto elektros instaliacija. Jokiu būdų negalima padidinti automato galingumo, neįvertinus laidų storio. Tai garantuotai baigsis sudegusiais laidais, o gal ir gaisru.