Elektros darbai, signalizacijos sistemos, įkainiai

ELEKTROS ROZETĖS PAJUNGIMAS

Elektros rozetės yra jungiamos paskutiniame statybų etape po vidaus apdailos. Rinktis elektros rozetes kaip ir jungtukus reikia labai atsakingai. Taupyti šiai įrangai nerekomenduojame, nes kalbame apie Jūsų turto bei šeimos saugumą. Mes patariame rinktis tokių gamintojų elektros rozetes kaip Jung arba ABB.


Šiandien didžiausia problema, kalbant apie elektros rozetes, yra skirtingi elektros prietaisų kištukai. Pavyzdžiui, virdulio kištuko šakutė yra stora, o telefono įkroviklio – plona. Jei elektros rozetės yra kokybiškos, problemų tai nesukelia. Bet, jei pasirinkote nepatikimų gamintojų įrangą su kontaktais, pagamintais iš nekokybiško metalo, problemų gali kilti. Įjungiate storą kištuką, ištraukiate, o kontaktai nesusitraukia, tada įjungus ploną kištuką, jis nekontaktuoja, pasirodo žiežirbos, tada rozetė apanglėja. Tai gali baigtis didele nelaime.

Dėl šių priežasčių svarbu ne tik rinktis patikimus gamintojus, bet ir elektros rozečių pajungimo darbus patikėti atestuotiems šios srities specialistams. Specialistai žino visus rozečių montavimo reikalavimus ir taisykles, taip pat turi sukaupęs reikiamą patirtį.

Jeigu turite mums klausimą (-ų), galite jį užduoti čia


*užpildykite