Elektros darbai, signalizacijos sistemos, įkainiai

ELEKTROS SKAITIKLIO ĮRENGIMAS

Elektros skaitikliai, pagal kurių duomenis yra atsiskaitoma už elektros energijos suvartojimą, yra ESO nuosavybė. Juos sumontuoja bei pajungia tik ESO specialistai, kai yra priduodamas elektros įvadas.


Skaitikliai taip pat gali būti tarpiniai, kontroliniai. Šių tipų skaitiklius gali įrengti atestuoti specialistai, tame tarpe ir mes. Jų paskirtis yra apskaičiuoti, kiek yra suvartota elektros energijos. Dažniausiai jie yra naudojami statiniuose, kuriuose yra įsikūrę daug skirtingų elektros energijos vartotojų ir kurie už jos suvartojimą pastato valdytojui atsiskaito atskirai. Tarpiniai, kontroliniai elektros skaitikliai yra itin dažni verslo centruose, prekybos centruose ir pan. tipo pastatuose. Individualiuose namuose, priklausantiems vienam vartotojui, jie nėra reikalingi.

Jei Jus domina tarpiniai, kontroliniai skaitikliai, taip pat elektros skaitiklio pajungimo kaina, maloniai kviečiame susisiekti su mumis. Mes atsakysime į visus iškilusius klausimus bei rasime optimaliausią sprendimą Jums.